OPINIE O NAS

INFORMACJE

AG Grzejniki Design
ul. Bartycka 24/26 paw. 211
00-716 Warszawa

tel. 22 397 43 92
email: sklep@artykulygrzewcze.pl

 

KONTAKT

Autoryzowany dystrybutor grzejników najlepszych producentów!

Darmowy transport przy zamówieniach od 5000 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © AG Grzejniki Design

AG Grzejniki Design

Rzymski designer, fotograf  i twórca sztuki cyfrowej. Jego prace można oglądać w ważnych publicznych muzeach i galeriach. Od lat związany z marką Brem.

Luigi Brembilla

Projektant sztuki użytkowej współpracujący z czołowymi markami. W 2019 r. Grzejnik Brem Raw jego projektu otrzymał nagrodę Golden A ’Design Award.

Davide Diliberto

Pochodzący z Kalabrii artysta multidyscyplinarny oraz wykładowca uniwersytecki. Jego prace pojawiają się w prestiżowych kolekcjach publicznych i muzeach na całym świecie.

Max Marra

Projektanci współpracujący z Brem

Brem to firma wyspecjalizowana w projektowaniu oraz produkcji grzejników dekoracyjnych pokojowych, oraz łazienkowych klasy premium. Dzięki nowoczesnej fabryce mieszczącej się we włoskim mieście Bergamo oraz wysokim standardom, jakim objęty jest cały proces produkcyjny, jest liderem na rynku producentów grzejników. Brem oferuje grzejniki w 80 kolorach zarówno satynowych, metalicznych, jak i połyskujących, a także chromowane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BREM Caloriferi per L'Architettura

Brem to włoski producent grzejników specjalizujący się w projektowaniu i produkcji grzejników dekoracyjnych. Hasło marki  "Grzejniki dla architektury" oddaje myśl projektową marki, modele Brem są nowoczesne i doskonale korelują z przestrzenią w jakiej są zawarte. Brem ceni sobie współpracę z rodzimymi architektami i projektantami sztuki użytkowej, którzy projektują wyszukane modele, nawiązujące do indywidualnej stylistyki prac artystów.

Głównym założeniem marki jest tworzenie grzejników dekoracyjnych o wzornictwie wpisującym się we współczesne założenia architektoniczne. Wnętrze i zewnętrze budynku ma tworzyć harmonijną całość, dla tego grzejniki, jak i inne elementy wystroju powinny współgrać z architekturą. Daje to efekt spójności i wprowadza estetyczny ład w przestrzeń życiową. Grzejniki Brem przybierają więc geometryczne kształty, wpisujące się doskonale w modernistyczne budynki mieszkalne.

www.brem.pl

Zobacz w sklepie

POPULARNE MODELE GRZEJNIKÓW BREM:

Oferta jest bardzo szeroka, do wyboru mamy duży wybór dekoracyjnych grzejników łazienkowych oraz pokojowych spośród których każdy może znaleźć odpowiedni model. Do charakteru wnętrza łatwo dopasujemy je dzięki dużej gamie wykończeń. Możemy zamówić grzejnik chromowany lub w kolorze. Poniżej przegląd niektórych propozycji firmy Brem.

Prasa o Brem:

Instagram
Twitter
Pinterest
Facebook
You Tube
AG Grzejniki Design