OPINIE O NAS

INFORMACJE

AG Grzejniki Design
ul. Bartycka 24/26 paw. 211
00-716 Warszawa

tel. 22 397 43 92
email: sklep@artykulygrzewcze.pl

 

KONTAKT

Autoryzowany dystrybutor grzejników najlepszych producentów!

Darmowy transport przy zamówieniach od 5000 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © AG Grzejniki Design

AG Grzejniki Design

Cinier to rodzinne przedsiębiorstwo,które narodziło się na południu Francji.

Dzięki kreatywności ludzi dla których sztuka to styl życia, powstał twór wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Jeszcze nigdy wcześniej do kwestii ogrzewania ,nikt nie podszedł z takim kunsztem i pasją tworzenia.

Warsztaty CINIER to wysokiej jakości rzemiosło i niezwykła kreatywność.

Grzejniki Cinier to prawdziwe płaskorzeźby i obrazy, które Michel Cinier oraz jego córka, malarka Johanne Cinier tworzą ręcznie. Jednocześnie jest to najwyższej klasy technologia , która zapewnia wyjątkowy komfort ogrzewania

Płyta główna grzejników Cinier, wytwarzana jest ze skały Olycale, wydobywanej we francuskich Pirenejach. materiał ten jest kruszony i przetwarzany w sposób naturalny i przyjazny dla środowiska, następnie formowana jest z niego prostokątna płyta grzewcza. Kamienna płyta oddaje ciepło w zrównoważony, naturalny sposób, niczym nagrzane południowym słońcem kamienne mury prowansalskich domów. Kumulują ciepło, a następnie emitują je stopniowo, w zależności od potrzeb grzania. Dają możliwość ograniczenia kosztów zużycia energii, nawet o 20-30%. Zastosowany elektroniczny system sterowania emisją ciepła, umożliwia kontrolę jej zużycia.

Wszystkie grzejniki Cinier są ręcznie rzeźbione, malowane, patynowane i dekorowane. To wynik starannej pracy rzemieślników, artystów i designerów. To wyjątkowy produkt, który poza funkcją grzewczą, pełni również funkcję dekoracyjną i staje się elementem sztuki użytkowej.

 

Prawdziwa alternatywa dla stali, żeliwa lub aluminium, kamień OLYCALE®, z jego niezrównanymi właściwościami promieniowania, jest najlepszym wyborem dla osób chcących żyć w zgodzie z naturą.

PRODUKCJA NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

MADE IN FRANCE

SKAŁA OLYCALE®

CINIER OFERUJE 4 EKSKLUZYWNE KOLEKCJE:

REALIZACJE Z GRZEJNIKAMI CINIER

www.cinier.com

Grzejniki tworzone z pasją...

CINIER ROYAL SCULPTURE - Ręcznie rzeźbiony grzejnik w złotej ramie.

Instagram
Twitter
Pinterest
Facebook
You Tube
AG Grzejniki Design