AG Grzejniki Design
You Tube
Facebook
Pinterest
Twitter
Instagram

Grzejnik pionowy Cordivari Badge Extra Slim

Grzejnik dekoracyjny Cordivari Sferie Extra Slim

www.cordivaridesign.com

Cordivari to włoska firma istniejąca od 1972 roku, zajmująca się szeroką produkcją systemów grzewczych w pełnej zgodności z obowiązującymi normami i dziedzictwem ekologicznym. Cordivari Design to seria grzejników dekoracyjnych o niepowtarzalnym wzornictwie, zaprojektowana przez sławnych projektantów sztuki użytkowej. Kolekcja ExtraSlim, super cienkich grzejników sprawiła, że firma odniosła ogromny sukces na arenie międzynarodowej, otrzymując liczne wyróżnienia w dziedzinie designu.

Grzejnik Cordivari BLOW OR i BLOW VT

design JEAN-MARIE MASSAUD

Nowoczesny bardzo efektowny grzejnik dekoracyjny inspirowany naturą. Płyta grzewcza grzejnika Blow nawiązuje do falującej tafli wody oraz pozostających w ciągłym ruchu pustynnych wydm. Falująca woda hipnotyzuje swoim rytmicznym ruchem, zmienia się, tak samo grzejnik BLOW dzięki specjalnie zaprojektowanej płycie głównej za każdym razem wygląda inaczej, w zależności od punktu patrzenia i kąta padania światła.

Występuje w wersji poziomej i pionowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzejnik dekoracyjny "Hand" zaprojektowany przez „Research & Development Cordivari Design”, jest w całości wykonana ze stali węglowej malowanej ekologicznymi proszkami epoksydowymi. Grzejnik "Hand" to nowa koncepcja grzejnika ,która spełnia potrzeby funkcjonalne grzejników lecz wzbogaca je o niepowtarzalne wzornictwo. Model ten składa się z pomalowanej płyty ze stali węglowej z ukrytymi zaworami, możliwej do zrealizowania dzięki zastosowaniu szczególnej innowacyjnej technologii. Hand jest lekki, bardzo łatwy do czyszczenia i wyróżnia się estetycznym kształtem. Ten osobliwy i kreatywny projektem, który wzbogaca każdą koncepcję wnętrzarską.

Nagrody: Selected for Comfort & Design 2008, Milan

Materiał: Malowana stal węglowa

Dostępny w 80 kolorach

Wymiary: H 1200 x 514 mm.

Grzejnik Cordivari HAND ExtraSlim

DESIGN MARIANO MORONI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiał: malowana stal

Dostępny w ponad 80 kolorach

Wymiary: H 1200 x 520 mm, H 1600 x 520 mm, H 1750 x 620 mm

GIULY ® to łazienkowy grzejnik dekoracyjny o wysokiej technologii i ergonomicznej konstrukcji, choć jego uniwersalne wzornictwo sprawia, że grzejnik nadaje się do wszystkich pomieszczeń. Stworzony i zaprojektowany przez architekta Mariano Moroniego. Jego archetyp czerpie inspirację z przemysłu motoryzacyjnego, a jego kształt wynika z reinterpretacji szczegółów i skanów graficznych otworów wentylacyjnych perełek motoryzacji.

Grzejnik Cordivari GIULY ExtraSlim

DESIGN MARIANO MORONI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzejnik Dekoracyjny Cordivari Design MOVIE EXTRASLIM ze stali węglowej o grubości 7 mm, wysokości 139,2 cm, szerokości 64,2 cm, rozstawie osi 4,5 cm.

„Innowacyjny element grzejny serii Extraslim jest inspirowany filmem jako źródłem nowoczesnej komunikacji. "Movie" składający się z pojedynczego elementu grzejnego, wykracza poza tradycyjną koncepcję grzejnika, aby stać się przyjaznym obiektem, upiększającym codzienność”. M. Moroni

 

Dostępny w wersji wodnej lub jako grzejnik elektryczny.

Grzejnik Cordivari MOVIE ExtraSlim

DESIGN MARIANO MORONI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzejnik Sferie Cordivari Design

Ikona prostoty, syntezy i elastyczności, projektu Simone Micheli. Designerski SFERE wzbogaca gamę kolekcji ExtraSlim, grzejniki składają się z jednolitego korpusu o grubości zaledwie 7 mm. Ten nietypowy grzejnik dekoracyjny zrywa ze stereotypowym myśleniem o grzejniku i tworzy z niego nowoczesne dzieło sztuki. W zależności od zapotrzebowania możemy mnożyć moduły o śr.50 cm i układać je wedle uznania, w poziome lub pionowe konstelacje.

Seria Extra Slim została kilkukrotnie nagrodzona na międzynarodowych konkursach takich jak Design Plus i Comfort & Design, otrzymała nagrodę magazynu "Łazienka" oraz nominację do nagrody "Prix du Design Ideobain".

 

 

 

 

 

 

Projektanci Cordivari Design

"Moim celem jest budowanie trwałych prac na rzecz jakości krajobrazu."

Założyciel Simone Micheli Architectural Hero z siedzibą we Florencji i Mediolanie. Jego kreacje, trwałe i zawsze świadome ekologicznie, charakteryzują się silną tożsamością i wyjątkowością.

Simone Micheli

Luca Scacchetti urodził się w Mediolanie i dzięki swoim nowatorskim pomysłom oraz ciągłym badaniom jest określany jako jedna z najwybitniejszych osobowości w międzynarodowej debacie architektonicznej. Stworzył wiele wybitnych projektów m.in. nową dzielnicę mieszkaniową PJ South of Shanghai z okazji EXPO 2010.

Luca Scacchetti

Projektant z Florencji, wykształcony jako architekt, zafascynowany nowymi materiałami i technologiami. Eksperymentuje z pomysłami w wielu sektorach, projektując dla wiodących marek.

Marco Pisati

AG Grzejniki Design

Wszelkie prawa zastrzeżone © AG Grzejniki Design

Darmowy transport przy zamówieniach od 5000 zł

Autoryzowany dystrybutor grzejników najlepszych producentów!

KONTAKT

AG Grzejniki Design
ul. Bartycka 24/26 paw. 211
00-716 Warszawa

tel. 22 397 43 92
email: sklep@artykulygrzewcze.pl

 

INFORMACJE

OPINIE O NAS