OPINIE O NAS

INFORMACJE

AG Grzejniki Design
ul. Bartycka 24/26 paw. 211
00-716 Warszawa

tel. 22 397 43 92
email: sklep@artykulygrzewcze.pl

 

KONTAKT

Autoryzowany dystrybutor grzejników najlepszych producentów!

Darmowy transport przy zamówieniach od 5000 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © AG Grzejniki Design

AG Grzejniki Design

IRSAP - firma, która z poszukiwania doskonałości stworzyła swoją shistorię. W sektorze grzejników pokojowych, jest marką gwarantującą jakość. Jakość, która rodzi się z bogatego doświadczenia w ogrzewaniu pomieszczeń mieszkalnych oraz konsekwentnego działania, które sprawiło, że Firma osiągnęła najwyższy poziom na rynku włoskim i międzynarodowym. Ciągły rozwój, który wyróżnia technologię IRSAP, dotyczący procesów produkcyjnych i samego postrzegania grzejników, wzbogaca je o dodatkowe walory, wspaniale łącząc w sobie funkcjonalność i formę. Polepszenie jakości życia w każdego rodzaju pomieszczeniach poprzez produkty, systemy i innowacyjne funkcje zastosowane do ogrzewania, klimatyzacji i przetwarzania powietrza, przywiązując jednocześnie jak największą wagę do wymagań użytkownika i chroniąc środowisko, taka jest misja IRSAP.

www.irsap.it

NOWOŚĆ! GRZEJNIK IRSAP ORIMONO

Design by Marco Taietta

Grzejnik dekoracyjny Orimono to pierwszy tego typu produkt na rynku. Inspirowany Japonią, harmonijny, zrywający z dotychczasowym założeniem, że grzejnik musi być z "zimnego" tworzywa. W języku japońskim Orimono to osnowa, tkanina, taka jak ta pokrywająca nowy grzejnik od Irsap. Jest to szczególna cecha produktu: tradycyjnie grzejniki są z zimnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, aluminium i czy kiedyś żeliwo. Ten grzejnik został pokryty przędzą:

(90% naturalnej wełny z tylko 10% nylon).

Tkaniny pokrywające grzejnik są w dyskretnych i ponadczasowych kolorach, takich jak:

szałwia, cegła i szafran - w połączeniu z białą ramką

oraz bardziej nasycony odcień niebiesko-popielaty z antracytową ramą.

Grzejnik Orimono występuje w wersji wodnej oraz elektrycznej.

Wymiary: Średnica 1400 mm Grubość 22 mm

M’ama design by Studio Angeletti e Ruzza

Modernistyczny grzejnik dekoracyjny IRSAP M'AMA

Kształt wywodzi się z użyteczności i prostoty, odrzucając wszystko co niepotrzebne. Kształt zredukowany do minimum w myśl zasady "mniej znaczy więcej". Grzejnik M'ama to rygorystyczny projekt, który przez lata trudno będzie uznać za przestarzały. M'ama to solidność i dyskrecja.

Szeroka gama kolorów IRSAP doskonale dopasuje  M'AMA do każdego pomieszczenia w domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta gama grzejników to najbardziej ekskluzywne i eleganckie oprawy nowoczesnego wyposażenia łazienki. Opływowy, dynamiczny kształt, specjalnie zaprojektowane ukryte zawory, dopracowanie w najmniejszym aspekcie.

DEKORACYJNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY

IRSAP STEP B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELEGANCKIE GRZEJNIKI KOLUMNOWE IRSAP TESI

Grzejniki Tesi od Irsap to kolekcja grzejników kolumnowych pasujących do mieszkań w stylu retro, klasycznym, i industrialnym. Do wyboru jest wiele wymiarów, grubości oraz kolorów. Grzejniki Tesi są doskonałe do wymiany tradycyjnych kaloryferów na nowe, estetyczne modele, ze względu na możliwość zakupu grzejnika o bocznym rozstawie 50 cm. ( co jest najbardziej typowym rozstawem w starych instalacjach).

Zobacz w sklepie

 

 

 

 

 

 

Harmonia, rytm równowaga, wyważone proporcje i żmudna dbałość o szczegóły czynią IT grzejnikiem czystym, czytelnym, dając poczucie czystości i porządku. Prosty i nienachalny projekt IT IS wyróżnia się kubistyczną formą, która posiada własny, ekskluzywny uchwyt na ręczniki i może być umieszczony w dowolnym miejscu, na życzenie klienta.

GRZEJNIK ŁAZIENKOWY Irsap Is It

Instagram
Twitter
Pinterest
Facebook
You Tube
AG Grzejniki Design