Brandon - producent grzejników i biokominków

Produkty firmy Brandoni to esencja włoskiego smaku i designu. Te grzejniki to nie tylko funkcjonalność ,ale i sztuka w najczystszej formie. La Brandoni Castelfidardo narodziło się w Marchii, w 1988 roku, z rąk założyciela Luciano Brandoni , człowieka o silnych umiejętnościach przedsiębiorczych, któremu udało się przekształcić firmę w ciągu kilku lat z niewielkiego rozmiaru działalności po liczącą się na całym świecie markę z dziedziny grzejników i biokominków.

Brandoni showroom

Oferta produktów firmy BRANDONI jest podzielona na cztery kategorie:

BRANDONI HOUSE z grzejnikami przeznaczonymi do salonów, sypialni i innych pomieszczeń mieszkalnych.

BRANDONI DESIGN stanowiące swoiste dzieła sztuki , będące silnymi i charakterystycznymi elementami wystroju wnętrz zarówno w Państwa domach jak i w siedzibach firm.

BRANDONI BATHROOM to grzejniki przeznaczone do łazienek, spełniające dodatkowe funkcje, takie jak na przykład wieszak na ręczniki.

Ostatnia kategoria BRANDONI COLLECTION to szczególnie wyróżniające się, specjalnie zaprojektowane grzejniki będące dziełami sztuki użytkowej.

Brandoni ma w swojej ofercie również stylowe BIO-KOMINKI.

Brandoni showroom

PROJEKTANCI BRANDONI

Fabrizio-Batoni

Fabrizio Batoni

Eklektyczny projektant florencki, absolwent architektury na Uniwersytecie we Florencji. Otworzył studio w Colle di Val d’Elsa i przez lata współpracował z ważnymi firmami z sektora mebli łazienkowych i nie tylko.

Ritratto

Nisi Magnoni

Niepokorna dusza kochająca eklektyzm. Projektant sztuki użytkowej, architekt i wykładowca akademicki. Zdobyte przez lata doświadczenie uczyniły go kompletnym architektem łączącym kreatywność, wiedzę techniczną i zamiłowanie do architektury.

coblonal

Studio Coblonal Architecture

Barcelońskie studium architektury i projektowania wnętrz prowadzone przez Joan Llongueras i Jordi Mercè, które stworzyło ponad 400 niebanalnych projektów na całym świecie przez 20 lat swojej działalności.

brandoni-coblonal-bio-fireplace

 

coblonaljpg

Grzejnik Brandoni Coblonal to prawdopodobnie pierwszy na rynku grzejnik w stylu rustykalnym, zaprojektowany przez cenione barcelońskie studio projektowe Coblonal Architecture.

Na stalowej płycie grzejnika widoczne są śruby oraz “niedoskonałości”, które nadają mu charakter. Celowo przetrawiona stalowa płyta pokryta jest bezbarwnym lakierem wydobywającym jego piękną naturalną barwę.

Do grzejnika dedykowany jest drewniany, nieregularny reling, który jest wisienką na torcie tego niebanalnego projektu. Szukając grzejnika do loftu czy nowoczesnego apartamentu np. w starej stodole czy innym budynku historycznym, pa pewno warto pokusić się o ten niezwykły grzejnik dekoracyjny.

BIOKOMINKI BRANDONI

Ekokominek Equo posiada masywną podstawę, która dzięki rozszerzonej dolnej jej części sprawia, że urządzenie będzie stabilne i nie przewróci się. Podstawa została wykonana z litego drewna, zachowanego w jak najbardziej naturalnej formie, aby oprzeć ten model na naturalnych materiałach. Drewniane elementy wyposażenia idealnie komponują się z jasnymi kolorami ścian i umeblowania. Szczególnie eleganckie i nowoczesne staje się pomieszczenie, w którym dominują barwy bieli, a drewniane wyposażenie dopełnia minimalistyczną aranżację i ociepla kolorystycznie pokój.W górnej części kominka wysypano białe kamyczki i na nich umieszczono otwarte palenisko, z którego wydobywa się ogień. Dzięki temu przyjemne ciepło rozchodzi się po pomieszczeniu.

Dla tych, którzy swoje nowoczesne wnętrza chcą wzbogacić stylowym, a jednocześnie praktycznym dodatkiem, tym samym wprowadzając do pomieszczenia nieco ciepła, firma Brandoni przygotowała atrakcyjną propozycję.

Biokominek Open to wykonane we współczesnym stylu domowe źródło ciepła, przeznaczone do zawieszenia na ścianie. Takie rozwiązanie umiejscowienia kominka z pewnością sprawdzi się również w niewielkich pomieszczeniach, w których każdy metr jest cenny. Otwarte palenisko, które posiada kominek, sprzyja szybszemu rozchodzeniu się ciepła, dzięki czemu tuż po jego włączeniu będzie ona wyczuwalna.

Nowoczesny design, najwyższej jakości materiały oraz piękne detale to wszytko to co wyróżnia bikominek Brandoni Maya. Jeżeli cenisz sobie minimalistyczny design i estetykę nawiązującą do natury to ten model jest dla Ciebie.

BRANDONI-BIOKOMINEK-OPEN