Logo Kermi

Kermi – Producent grzejników

Dzięki pionierskim rozwiązani i ciągłemu poszukiwaniu innowacji firma Kermi stale się rozwija oferując swoim klientom najwyższej  jakości produkty. W głównej siedzibie w Dolnej Bawarii firma zatrudnia ok. 1300 pracowników, dysponuje dwoma centrami produkcji, a poza tym obecna jest na rynku międzynarodowym. Przedsiębiorstwo wyróżniają produkty wysokiej jakości, zaawansowana technologia, wyszkoleni pracownicy i wytyczony cel: aby innowacyjne rozwiązania, awangardowe wzornictwo, najwyższa jakość, funkcjonalność, komfort oraz niezawodność współgrały w najlepszy możliwy sposób.

Grzejnik Ideos ®

Unikatowe wzornictwo w elementarnej konstrukcji.
Innowacyjność w zakresie techniki cieplnej czy wyjątkowa, designerska forma? Kermi Ideos z powodzeniem łączy obie te cechy. Gwiaździste elementy łączą się w fascynującą, jedyną w swoim rodzaju całość z naprzemienną grą przeciwieństw. Ideos jest subtelnie stonowany, jak i przyciągający wzrok.

Ideos – to projekt przemyślany w każdym szczególe. Przykładowo, w wersji V jeden z segmentów przejmuje funkcję osłony, ukrywając przyłącze. Dodatkowo głowica termostatyczna jest perfekcyjnie zintegrowana z tym segmentem. Również w wersji kompaktowej mocowanie jest niewidoczne od strony przedniej.

Grzejnik Tabeo ®

Symbioza piękna i komfortu.
Grzejnik, który gwarantuje wysoki komfort cieplny i jednocześnie przekonuje wyglądem. Produkt wyróżniony w 2015 r. znakiem Design Plus powered by ISH. Tabeo spełnia wszystkie funkcjonalne wymagania i stanowi akcent w organizacji przestrzeni poprzez swój smukły zarys oraz precyzyjnie spojone ze sobą elementy. Dzięki dynamicznie zintegrowanym z formą wieszakom można na nim wygodnie zawieszać ręczniki do wysuszenia.

Grzejnik Casteo ®

Proste linie, czysta estetyka.
Casteo jest jedyny w swoim rodzaju. Przypadnie do gustu wielbicielom prostych, harmonijnych form. Ale nie tylko atrakcyjny wizualnie wygląd jest jego atutem. Może świadczyć przyjemne ciepło poza sezonem grzewczym i utrzymywać przytulną atmosferę w łazience (Casteo-E z dodatkowym zasilaniem elektrycznym lub w całkowicie elektrycznej wersji). Duże przestrzenie między rurami umożliwiają wygodne zawieszanie np. ręczników w celu ich wysuszenia. Casteo oferuje także swobodę podczas planowania i dopasowywania grzejnika do łazienki. Podłączenie do wyboru znajduje się: z boku lub pośrodku.

Grzejnik Signo ®

Proste linie, czysta estetyka.
Obiekt dekoracyjny czy grzejnik? W przypadku Signo granice te są płynne. Łączy on reprezentacyjny wygląd z wysokim komfortem cieplnym i dzięki swoim kwadratowym powierzchniom grzewczym stanowi przyciągający wzrok akcent w każdym pomieszczeniu.

Modułowy grzejnik łazienkowy Signo zachwyca swoim wzornictwem i emanuje wyważoną lekkością. Na rurze zbiorczej można zamontować do trzech kwadratowych modułów płytowych, które są ukryte pod prostokątną osłoną frontową. Signo dostępny jest także w wersji dwukolorowej: kontrast kolorystyczny pomiędzy powierzchniami grzewczymi a rurą zbiorczą sprawia wrażenie, jakby moduły unosiły się w powietrzu i nie były przymocowane do ściany. Rura zbiorcza, niezależnie od wielkości, może być zamontowana po lewej lub po prawej stronie. Signo dostępny jest również z dodatkowym zasilaniem elektrycznym lub jako grzejnik zasilany wyłącznie elektrycznie.

Grzejnik Pateo ®

Estetyka idzie w parze z wydajnością.
Ponadczasowa płaska konstrukcja z miękko zaokrąglonymi krawędziami. Ten grzejnik sam w stanowi architektoniczny akcent w pomieszczeniu i emanuje estetyką. Wzorowy również pod względem mocy cieplnej i wydajności energetycznej, co jest możliwe dzięki wyjątkowej technologii x2 polegającej na przepływie szeregowym.

Grzejnik Credo-Half ®

Po prostu piękny i praktyczny.
Filigranowe rurki poprzeczne stanowią pełen wdzięku kontrast do płaskiej osłony. W celu zapewnienia większej stabilności, są one połączone z jednej strony. Daje to charakterystyczną strukturę blokową grzejnika Credo – Half, odsłoniętą z drugiego końca, by zapewnić optymalny komfort. Na takim grzejniku ręczniki można wygodnie zawieszać z boku, w celu wysuszenia. Wysoka użyteczność projektowa, jakość materiałowa i produkcyjna oraz znakomita funkcjonalność – szybkie, równomierne nagrzewanie i bardzo wysoka moc cieplna – to powody, dla których Credo-Half jest idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki.