PMH Producent Grzejników

PMH Producent Grzejników

W ofercie czeskiej firmy PMH, znajdują się markowe grzejniki do łazienek i innych pomieszczeń. Bogaty wybór wzorów i kolorów uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, w tym ozdobne zaworygrzałki i wieszaki. Wszystkie pozycje asortymentu, odpowiadają obowiązującym normom oraz zaspokajają potrzeby użytkowników prywatnych i komercyjnych. Doświadczenie firmy gwarantuje satysfakcję z ich zakupu i użytkowania.

Urządzenia zaprojektowane w różnych wersjach funkcjonalnych, przestrzennych i kolorystycznych dostosowane są do wymagań każdego odbiorcy. Grzejniki pionowe i poziome, chromowane i nierdzewne oraz dekoracyjne zawory stanowią nieodzowne i eleganckie wyposażenie nowoczesnej łazienki w apartamentowcu, kamienicy, willi, czy biurowcu.

rosendal pmh grzejnik dekoracyjny

Rosendal to niezwykły, zajmujący mało miejsca, elegancki grzejnik łazienkowy odpowiedni nie tylko do łazienki, ale także do kuchni czy holu.

Grzejnik dostępny w wersji poziomej i pionowej.

GRZEJNIK ŁAZIENKOWY P.M.H ROSENDAL

GRZEJNIK DEKORACYJNY DRABINKOWY P.M.H. RETRO

“Retro” P.M.H to drabinkowy grzejnik łazienkowy z nowoczesną maskownicą, nadającą mu nowoczesnego wyglądu.

Grzejnik dostępny w wielu wykończeniach: chromie, kolorach z palety RAL oraz dekoracyjnych strukturach.

wym. 600 x 1200 mm
Moc 75/65 ° C302 W
Waga 13,3 kg

DRABINKOWY GRZEJNIK DEKORACYJNY P.M.H THEIA

Theia to elegancki grzejnik łazienkowy na, którym możemy umieścić ręczniki tradycyjnie na szczebelkach grzejnika, lub zawiesić na bocznych haczykach.

Można zamówić wersję prawą lub lewą.

GRZEJNIK DEKORACYJNY P.M.H DARIUS

Elegancki i funkcjonalny grzejnik dekoracyjny Darius sprawdzi się w salonie, sypialni czy łazience. Dostępny jest w wersji pionowej i poziomej.

Dostępne wymiary:
600×1200 mm
600×1500 mm
600×1800 mm

GRZEJNIK DEKORACYJNY P.M.H CLIP

Grzejnik Clip nawiązuje kształtem do spinacza. Jest nietuzinkowym rozwiązaniem do różnych pomieszczeń w domu. Możemy montować go horyzontalnie i wertykalnie. Dostępny w wielu kolorach i wykończeniach.