Radox producent grzejników

Radox - producent grzejników

Pionowy grzejnik pokojowy radox fan

RADOX FAN

Pionowy grzejnik idealny do salonu lub sypialni. Jego wachlarzowa budowa przyciąga wzrok a mnogość kolorów i wykończeń Radox sprawia ,że łatwo go spersonalizować.

minimalistyczny grzejnik łazienkowy eros radox

RADOX EROS

Radox Eros to minimalistyczny grzejnik łazienkowy o kubistycznych elementach. Wybierz odpowiedni kolor i ciesz się funkcjonalnym i estetycznym dopełnieniem łazienki.

RADOX LINKS chromowany grzejnik

RADOX LINKS

ZAFIKSUJ SIĘ NA ASYMETRIĘ…
Radox Links to nowoczesny i praktyczny grzejnik łazienkowy w formie drabinki o nietypowym kształcie.

Serpentine

RADOX SERPENTINE

KRĘTĄ ŚCIEŻKĄ DO PERFEKCJI…
Wijące się kwadratowe profile grzejnika łazienkowego Radox Serpentine to nowoczesność w fantazyjnej formie. Do większych łazienek przeznaczone są wersje podwójne.

RADOX NOVA Sheer

RADOX NOVA

KOJĄCA MOC KLASYKI
Uniwersalny, minimalistyczny grzejnik pokojowy dostępny w wielu wymiarach i wykończeniach. Jedyną ozdobą tego grzejnika są pionowe żłobienia wprowadzające ład i nawiązujące harmonię z otoczeniem. Grzejnik jest bardzo cienki, dzięki czemu wygląda lekko i nowocześnie. Dostępna tez wersja pozioma.

RADOX NOVA z relingiem na ręczniki

RADOX NOVA (z relingiem na ręczniki)

HARMONIA W TWOJEJ ŁAZIENCE
Uniwersalny, minimalistyczny grzejnik Nova w wersji łazienkowej to alternatywa dla grzejników łazienkowych o tradycyjnej formie. Dzięki relingowi ( można zamontować jeden lub dwa relingi ) można swobodnie wysuszyć ręcznik. Dzięki wąskie, płaskiej płycie grzejnik wygląda lekko, a ponadto łatwo utrzymać go w czystości.

RADOX FLAT

RADOX FLAT

ELEGANCJA PROSTYCH FORM
Grzejnik Nova Flat to najczystsza forma minimalizmu. Niczym niezmącona tafla płyty grzewczej sprawia, że pięknie wtapia się we wnętrza minimalistyczne jak i klasyczne. Dostępna w wielu wariantach wymiarowych i kolorystycznych oraz w wersji poziomej.

RADOX FLAT (bath)

RADOX NOVA

ELEGANCJA W TWOJEJ ŁAZIENCE
Uniwersalny, minimalistyczny grzejnik  łazienkowy Nova Flat dostępny w wielu wymiarach i wykończeniach. Cienka, całkowicie płaska płyta grzewcza wygląda stylowo i harmonijnie wtapia się w otoczenie. Dostępna tez wersja pozioma.

RADOX NOVA MIRROR

RADOX  NOVA MIRROR

GRZEJNIK Z LUSTREM
Nova Mirror to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić miejsce oraz optycznie powiększyć przestrzeń. Idealny grzejnik do przedpokoju czy garderoby.

RADOX NOVA GLASS ze zdjęciem

RADOX NOVA GLASS ze zdjęciem

GRZEJNIK ZE ZDJĘCIEM
Nova Glass to szklany grzejnik z grafiką. Wybierz jedną z dostępnych grafik lub prześlij własne zdjęcie dużej jakości.

RADOX SERA

RADOX  SERA

Radox Sera to praktyczny grzejnik łazienkowy w formie pionowej drabinki o modernistycznym wyglądzie. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

RADOX DORA

RADOX DORA

Radox Dora to mocny grzejnik łazienkowy w formie pionowej drabinki z masywnymi, spłaszczonymi profilami. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

RADOX IRYS

RADOX  IRYS

Nowoczesny grzejnik Radox Irys to dobry wybór do niebanalnych wnętrz gdzie każdy element odznacza się wysoką estetyką.

RADOX MINIMAL

RADOX MINIMAL

Minimal to minimalistyczny grzejnik drabinkowy w nowoczesnej odsłonie. Bez problemu osuszy ręczniki i utrzyma łazienkę w komfortowej temperaturze, ciesząc oko perfekcyjnym wyglądem.