SUNERZHA

Sunerzha – producent grzejników

Sunerzha produkuje grzejniki dekoracyjne ze stali nierdzewnej. Są to eleganckie i funkcjonalne grzejniki, których solidność i jakość zostały potwierdzone wieloletnią eksploatacją. Grzejniki dekoracyjne SUNERZHA od 1996 roku produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej marki AISI 304, używanej również w przemyśle spożywczym. Jest to materiał przyjazny dla otoczenia i w 100% odnawialny.

NOWATORSKIE WYKOŃCZENIA KOLORYSTYCZNE

KAMELEON, ZŁOTO, CZARNA PERŁA I MIEDŹ

Zastosowanie stali nierdzewnej pozwoliło z sukcesem wprowadzić technologię nanoszenia kolorów takich jak “złoto”, “miedź”, “czarna perła”, czy też fenomenalnej barwy “kameleon”. Kolory uzyskuje się metodą nitrydowo-tytanowego „bombardowania” stali w próżni

wykonczenia-kolory-sunherza

unsplash-imageNiespotykane wzornictwo grzejnika dekoracyjnego Furore Verso, charakteryzującego się asymetryczną wariacją kształtu perfekcyjnie wygiętych, spiralnych rurek, zachowujących jednocześnie płynność linii. Ten model jest szczególną ozdobą, niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym wnętrza, nadającym mu wyjątkowy i luksusowy charakter.

Na zdjęciu w wykończeniu “czarna perła”.

INNE W TYM WYKOŃCZENIU:

Bardzo prosty i jednocześnie niespotykany design grzejnika, którego cechą charakterystyczną jest płynność kształtu. Spiralnie wygięte rurki w miejsce klasycznych rurek prostych, nadają jego formie dynamiki, przestrzenności i wielowymiarowości. Ułożona w ten sposób bryła pozwala na rozmieszczenie ręcznika na różnych płaszczyznach.

NA ZDJĘCIU W WYKOŃCZENIU “KAMELEON”

Mieniące się w kolorach tęczy wykończenie “Kameleon” to znak rozpoznawczy firmy. W powyższym wykończeniu można zamówić dowolny grzejnik drabinkowy z oferty.

Sunerzha ElegyNa zdjęciu grzejnik Sunerzha Elegy. Model dostępny jest w aż 7 rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasować go do swojej łazienki.

Wykończenie “gold” charakteryzuje się mocną, nasyconą barwą oraz intensywnym błyskiem. Grzejnik w tym wykończeniu będzie mocnym akcentem każdej łazienki. Doskonale pasuje do łazienek w ciemnych, królewskich barwach lub w bardziej stonowanej wersji: w odcieniach pisakowych i brunatnych.