AG Grzejniki Design
You Tube
Facebook
Pinterest
Twitter
Instagram

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIE

MINIMALIZM

BESTSELLER!

BESTSELLER!

BESTSELLER!

MINIMALIZM

Nowoczesny grzejnik Radox Irys to dobry wybór do niebanalnych wnętrz gdzie każdy element odznacza się wysoką estetyką.

Minimal to minimalistyczny grzejnik drabinkowy w nowoczesnej odsłonie. Bez problemu osuszy ręczniki i utrzyma łazienkę w komfortowej temperaturze, ciesząc oko perfekcyjnym wyglądem.

Radox Dora to mocny grzejnik łazienkowy w formie pionowej drabinki z masywnymi, spłaszczonymi profilami. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Radox Sera to praktyczny grzejnik łazienkowy w formie pionowej drabinki o modernistycznym wyglądzie. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

GRZEJNIK ZE ZDJĘCIEM

Nova Glass to szklany grzejnik z grafiką. Wybierz jedną z dostępnych grafik lub prześlij własne zdjęcie dużej jakości.

GRZEJNIK Z LUSTREM

Nova Mirror to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić miejsce oraz optycznie powiększyć przestrzeń. Idealny grzejnik do przedpokoju czy garderoby.

ELEGANCJA W TWOJEJ ŁAZIENCE

Uniwersalny, minimalistyczny grzejnik  łazienkowy Nova Flat dostępny w wielu wymiarach i wykończeniach. Cienka, całkowicie płaska płyta grzewcza wygląda stylowo i harmonijnie wtapia się w otoczenie. Dostępna tez wersja pozioma.

ELEGANCJA PROSTYCH FORM

Grzejnik Nova Flat to najczystsza forma minimalizmu. Niczym niezmącona tafla płyty grzewczej sprawia, że pięknie wtapia się we wnętrza minimalistyczne jak i klasyczne. Dostępna w wielu wariantach wymiarowych i kolorystycznych oraz w wersji poziomej.

RADOX FLAT (bath)

RADOX FLAT

HARMONIA W TWOJEJ ŁAZIENCE

Uniwersalny, minimalistyczny grzejnik Nova w wersji łazienkowej to alternatywa dla grzejników łazienkowych o tradycyjnej formie. Dzięki relingowi ( można zamontować jeden lub dwa relingi ) można swobodnie wysuszyć ręcznik. Dzięki wąskie, płaskiej płycie grzejnik wygląda lekko, a ponadto łatwo utrzymać go w czystości.

KOJĄCA MOC KLASYKI

Uniwersalny, minimalistyczny grzejnik pokojowy dostępny w wielu wymiarach i wykończeniach. Jedyną ozdobą tego grzejnika są pionowe żłobienia wprowadzające ład i nawiązujące harmonię z otoczeniem. Grzejnik jest bardzo cienki, dzięki czemu wygląda lekko i nowocześnie. Dostępna tez wersja pozioma.

Radox Eros to minimalistyczny grzejnik łazienkowy o kubistycznych elementach. Wybierz odpowiedni kolor i ciesz się funkcjonalnym i estetycznym dopełnieniem łazienki.

 

Pionowy grzejnik idealny do salonu lub sypialni. Jego wachlarzowa budowa przyciąga wzrok a mnogość kolorów i wykończeń Radox sprawia ,że łatwo go spersonalizować.

 

ZAFIKSUJ SIĘ NA ASYMETRIĘ...

Radox Links to nowoczesny i praktyczny grzejnik łazienkowy w formie drabinki o nietypowym kształcie.

KRĘTĄ ŚCIEŻKĄ DO PERFEKCJI...

Wijące się kwadratowe profile grzejnika łazienkowego Radox Serpentine to nowoczesność w fantazyjnej formie. Do większych łazienek przeznaczone są wersje podwójne.

RADOX MINIMAL

RADOX  IRYS

grzejnik ze zdjęciem radox nova glass

RADOX DORA

RADOX NOVA GLASS ze zdjęciem

RADOX  SERA

RADOX  NOVA MIRROR

RADOX NOVA (z relingiem na ręczniki)

RADOX NOVA

RADOX SERPENTINE

RADOX LINKS

RADOX EROS

RADOX FAN

radox nova mirror grzejnik lustro
minimalistyczny grzejnik łazienkowy eros radox
pionowy grzejnik pokojowy radox fan
AG Grzejniki Design

Wszelkie prawa zastrzeżone © AG Grzejniki Design

Darmowy transport przy zamówieniach od 5000 zł

Autoryzowany dystrybutor grzejników najlepszych producentów!

KONTAKT

AG Grzejniki Design
ul. Bartycka 24/26 paw. 211
00-716 Warszawa

tel. 22 397 43 92
email: sklep@artykulygrzewcze.pl

 

INFORMACJE

OPINIE O NAS