OPINIE O NAS

INFORMACJE

AG Grzejniki Design
ul. Bartycka 24/26 paw. 211
00-716 Warszawa

tel. 22 397 43 92
email: sklep@artykulygrzewcze.pl

 

KONTAKT

Autoryzowany dystrybutor grzejników najlepszych producentów!

Darmowy transport przy zamówieniach od 5000 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © AG Grzejniki Design

AG Grzejniki Design

Włoska firma Runtal to przede wszystkim najwyższa jakość i niepowtarzalne, włoskie wzornictwo.  Firma istnieje od roku 1953 i od tego czasu sukcesywnie się rozwijała. Obecnie Runtal przodującym eksporterem designerskich grzejników dekoracyjnych w Hiszpani, Japonii, Grecji , Irlandi, Dani i USA.

Urodził się w 1977 roku w Padwie we Włoszech. Studiował wzornictwo przemysłowe w Scuola Italiana Design w Padwie. Od 2008 roku pracuje w Sztokholmie, gdzie jako członek grupy wzornictwa przemysłowego NoPicnic pracuje nad projektami dla międzynarodowych firm, w tym Sony Ericsson, Electrolux i The Absolut Company.

Leo Salzedo

Paul Priestman jest założycielem światowej sławy londyńskiej agencji projektowej Priestmangoode. Przez lata jego prace wyznaczały standardy w zakresie projektowania. Priestmangoode stworzył zaawansowane i wyróżniające się rozwiązania dla wiodących firm, w tym Airbusa, Virgin Atlantic Airways, Accor Hotels i British Telecom. Jest także szanowanym wykładowcą i konsultantem, który zasiada w wielu komisjach. W uznaniu jego wiedzy został powołany do Rady Royal College of Art.

Paul Priestman

Anglik Perry A. King i Hiszpan Santiago Miranda należą do najbardziej znanych nazwisk na międzynarodowej scenie projektowej. Od założenia własnego studia „King-Miranda Associati” w Mediolanie w 1976 roku pracowali dla międzynarodowej klienteli jako architekci, projektanci wnętrz i projektanci produktów. King-Miranda są autorami licznych publikacji, jurorów międzynarodowych konkursów projektowych oraz aktywnych uczestników badań i nauczania.

Perry King & Santiago Miranda

Projektanci grzejników Runtal:

MODELE GRZEJNIKÓW RUNTAL:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRZEJNIK RUNTAL FOLIO

 

Niezwykle płaska struktura, zgrabny pfofil i zwężająca się sylwetka - RUNTAL FOLIO zadziwia wyjątkowo lekkim wyglądem, ma sprawiać wrażenie jakby niemal lewitował na ścianie. Konstrukcja tego grzejnika o grubości zaledwie 16 mm została zrealizowana dzięki ewolucji nowych elementów konstrukcyjnych i materiałów naturalnych. Niezwykle cienki kształt RUNTAL FOLIO to innowacja w technologii grzewczej. W zależności od materiału i koloru harmonijnie integruje się lub stanowi uzupełniający akcent pomieszczenia, w którym jest użyty. Powierzchnie z dębu, wengé, hebanu Macassar lub anodyzowanego forniru aluminiowego wytwarzają ciepło w energooszczędny sposób. Wersja RUNTAL FOLIO BELT z jednym lub dwoma wieszakami na ręczniki zapewnia styl i wygodę w łazience.

Zobacz stronę producenta

NAJPOPULARNIEJSZE MODELE:

DOWNLOAD:

Instagram
Twitter
Pinterest
Facebook
You Tube
AG Grzejniki Design